Ochrona Sezam
Konwoje

Konwoje

Usługi konwojowe świadczymy z myślą o tych spośród Państwa, którzy w transportowaniu przesyłek wartościowych cenią sobie profesjonalizm.

Konwoje bankowe i inkaso prowadzimy przy użyciu sprzętu odpowiadającego światowym standardom. Każdy konwój wyposażony jest w środki łączności, umożliwiające kontakt z centrum operacyjnym i załogami interwencyjnymi. Z każdym klientem uzgadniamy odrębne procedury służące do kontroli przebiegu konwoju.Wielostopniowość tych procedur wyklucza możliwość wystąpienia przeszkód. Agenci wyszkoleni są według kryteriów przewidzianych dla grup antyterrorystycznych, mają broń palną i kamizelki kuloodporne. Posiadają doświadczenie w realizaji tego typu zadań.

Konwoje i inkasa wykonujemy przez całą dobę. Przyjmujemy zlecenia w wybranym przez Państwa terminie. O naszym profesjonalizmie w realizacji bardzo trudnych zadań niech świadczy fakt, że mimo wysoko postawionej poprzeczki przez URZĄD CELNY realizowaliśmy konwoje celne „towarów strategicznych” podczas ich przejazdu przez terytorium Polski. Jesteśmy jedyną firmą z Wielkopolski i jedną z nielicznych w Polsce świadczącą tego rodzaju usługę przez ponad 10 lat!